SAT Hazırlık Kursu Sayesinde 1500 Puanı Geçin

Öğrencilerin yurt dışı bir çok üniversitede eğitim alması için SAT Test sınavına girmesi gerekmektedir. SAT hazırlık kursları sayesinde öğrenciler bu sınavda başarılı olup hayallerindeki okullara kabul alabilmektedir. Öğrencilerin ders alırken en iyi sat kursu ile hazırlanması başarılarını arttırır. Bu sayede en kısa sürede sınava hazır hale gelen adaylar, diğer görevlere daha fazla zaman ayırabilmektedir. SAT hazırlık kursları deneyimli ve profesyonel eğitmenlerimizce verilmektedir. Eğer bu sınava Türkiye’den başvurup girecekseniz, sınavda almanız gereken puan yükselmektedir. Amerikan öğrenciler bu sınavdan 1200 puan alarak burs imkanı elde edebilmektedir. Türk öğrenciler ise 1500 puan ve üstüne mutlaka çıkmak zorunda kalıyor. Bu sebeple en iyi sat kursu alarak bu hedefinize ulaşmanızı istiyoruz.

En iyi SAT hazırlık kursları çalışma prensibi nasıldır?

Öğrencilerin yetkinliklerine göre çeşitli eğitim metotları bulunmaktadır. Tüm konularda ve derslerde bu ayrım mevcuttur. Bir öğrencinin anladığı örnek ya da anlatım şekli, diğer öğrencide aynı çağrışımı yapmayabilir. Bu sebeple öğrencinin becerilerine göre sat hazırlık kursu veriyoruz. Bu çalışma metotlarımız sayesinde öğrenciler hazırlık aşamasını sorunsuz şekilde başarmaktadır. Sınava hazırlık anlamında sadece ders olarak değil, yönlendirme ve psikolojik olarak da öğrencilerin yanında yer alıyoruz. Testte karşılaşacakları her türlü engel hakkında verdiğimiz tüyolar ile kısa sürede testi bitirmektedirler. SAT hazırlık kursu ile öğrenciler SAT subject test ( sat subjects ) dahil, ihtiyaç duyulan tüm konu ve ders desteğini alırlar. SAT özel ders, test hakkında detaycı yaklaşımlar içerir. Raporlama sistemimiz, öğrenci gelişimini kontrol ederken aynı zamanda veli desteğini de işin içine katmaktadır.

SAT hazırlık kursları için ön çalışma gerekli midir?

Bu test, öğrencilerin İngilizce dil bilgisi yeteneklerini ölçmez. Bu sınava girecek öğrencilerin advanced ( en iyi ) düzeyde İngilizce bilgisi olması gerekmektedir. Böylece sınav stratejilerine odaklanmak daha da kolaylaşır. Ayrıca öğrenciler zaman konusunda daha iyi sonuç vermektedir. Ön çalışma olarak, var ise, öğrencilerin dil bilgisi eksiklerini kapatmalarını ve vocabulary ( kelime bilgisi )  çalışma yapmaları faydalı olacaktır. Bu anlattığımız çalışma metotları bizi en iyi sat hazırlık kursları arasında lider konuma getirmektedir.
SAT Hazırlık Kursu Sayesinde 1500 Puanı Geçin

SON BLOG YAZILARI