SAT Özel Ders | Kişisel SAT Programı

Kısa sürede başarıyı yakalamak isteyen öğrenciler için oluşturulmuş SAT özel ders hizmetimiz, 14+ sene tecrübeli SAT İngilizce öğretmenleri ve SAT Matematik öğretmenleriyle veriliyor. En iyi SAT öğretmenleriyle en iyi SAT özel ders hizmeti için bize hemen ulaşın. Çıkmış SAT sorularıyla birlikte SAT ödevleri ve SAT deneme sınavları da öğrencilerimize uygulanır.

TestPrep, tüm sınavlara hazırlık programlarında sadece öğretmenlerle çalışır. Kesinlikle öğrenci ve yeni mezunlarla çalışmıyoruz. Bu sayede TestPrep’in SAT ortalaması 1600 üzerinden 1420’dir. Tüm SAT derslerimiz en az 14 sene tecrübeli SAT öğretmenleri tarafından verilir. Sınavın her iki kısmının (Matematik ve İngilizce) farklı öğretmeni vardır.

SAT Özel Ders 1500+ Puan Hedefindedir

Kısa sürede eksiklerini kapatmak isteyen ya da grup ders saatlerine uygun olmayan öğrenciler için tavsiye ettiğimiz SAT özel ders, en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar. Eğer tüm konuları içeren bir hazırlık yapmak isterseniz, SAT Özel Ders Paketlerini tavsiye ediyoruz. 

Paket olmadan SAT dersi almak isterseniz, esnek şekilde ya da sabit olarak programlanan derslerle SAT sınavına hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz sadece İngilizce ya da sadece Matematik dersi alabilirsiniz.

Her ders sonrası verilen SAT ödevleri sayesinde hem öğrendiklerinizi pekiştirir, hem de bir sonraki konuya hazır hale gelirsiniz. Konuları bitirdiğiniz zaman öğretmenlerimizin de onayıyla SAT denemelerine başlar ve gerçek sınav ortamını yaşarsınız.

Eğer daha önce SAT hazırlığı yaptıysanız ve sınavdan 1350 puan ve üzerinde skor aldıysanız, size SAT grup derslerini değil, SAT özel dersi tavsiye ediyoruz. SAT sınavından 1500+ puan almak için sınava hakim, soru sistemini bilen tecrübeli eğitmenlerle çalışmak çok önemlidir. TestPrep’in deneyimli öğretmenlerle çalışmasının temel sebebi de budur. 

Eğer siz de şimdi SAT hazırlığına başlamak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz ve size en uygun zamanda, size en uygun SAT öğretmeniyle eşleşip derslere başlayabilirsiniz.

sat özel ders en iyi öğretmenlerle online olarak verilir. online sat tutoring best sat tutors

SAT Reasoning

Özel Ders

TL850

Özel Ders

14+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

Şimdiye kadar aldığım SAT dersleri arasında en iyisi diyorum. Kurs yeri olarak da son derece yardımcı ve faydalılar. Ben 6 aylık bir hazırlık sonrası 750 İngilizce ve 800 Matematik puanı aldım ve tamamem TestPrep sayesinde..

Test Prep SAT öğrencisi – Ebru

En Son Teknolojiyle Donatılmış Online Sınıflarla En İyi Online SAT Kursu SAT Özel Ders Deneyimi

TestPrep’in kendi yazılımı sadece eğitim odaklıdır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş online sınıflarda öğrenciler, ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grup derslerdeki verimi en üst seviyeye çıkaran TestPrep, size evinizin rahatında ders yaparken, zaman kaybetmenizi engellemeyi amaçlar.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online Ödev & SAT Denemeleri

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

test prep online education software online sat classes

  2 Yorum

 1. Bartu L.
  3 Haziran 2022
  Cevapla

  5 ay süren SAT hazırlık sürecinde özellikle verbal kısmı için ders aldım. 5 ayın yaklaşık 3.5 ayında ders, geri kalanında deneme ve ders seklinde ilerledim. SAT sınavına daha önce hazırlanmamıştım, bu nedenle en başta biraz zorlandım. Sporcu olduğum için sabit gün ve saatte ders alamadım fakat TestPrep bu konuda hiç sorun çıkarmadı. Matematikte 6 derste eksiğimi kapattım ve İngilizce odaklı bir çalışma planım oldu. Mayıs sınavından 1430 aldım ve okulun benden istediği 1300 puanın oldukça üzerinde skor aldım.
  Başta TestPrep yönetimi, sonra değerli öğretmenlerime teşekkür ediyorum.

 2. Esin H.
  20 Ağustos 2022
  Cevapla

  İlk aradığımızdaki bir şeylere geç mi kaldık korku ve heyecanımızı anlayıp bizi sakinleştiren Barış Bey’e öncelikle teşekkür ediyorum. Kızım 6 aylık çok yoğun olmayan hazırlık süreci sonunda 1510 puan aldı. İlk girdiği sınavda öğrenciler yüksek puan alamaz, 1 sene hazırlık yapmanız gerek diyen başka kurumlara iyi ki aldanmamışım. Barış Bey ilk görüşmede tüm detayları anlattı ve yol haritamızı çizdi.

  Derslere gelirsek, öğretmenlerin anlatımlarından, deneme sonrası soru çözümlerinden kızım fazlasıyla memnun kaldı. Tüm öğretmenlere ve yönetime ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir