SAT Kursu SAT Özel Ders Programlarımız Sayesinde 1500 Üstü ve 800

Birleşik Devletler çapında üniversiteler ve birçok uluslararası üniversite, kabul almanız için SAT skorunuzu istemektedir. Üretken ve kişiselleştirilmiş öğretim ile SAT kursu ve sat özel ders, üniversiteye kabul süreci için iyi bir destek olmaktadır. SAT Subject Testleri, İngilizce, tarih, matematik, fen bilimleri ve yabancı dil alanlarını kapsayan birer saatlik testlerdir. Bu subject testler iyi olduğunuz alan ve konularda yeteneklerinizi göstermenin iyi bir yoludur.

Yapılan araştırmalar, SAT’ı ikinci kez alan öğrencilerin puanlarını geliştirdiklerini göstermektedir. Fakat puanınızı yükseltmek için mümkün olduğunca okumalı ve yazmalı, zorlu dersleri alıp, test günü için pratik yapmalısınız. SAT özel ders ve sat kursu programlarımız ile sizi en zor olana hazırlayıp, sınavda rahat bir şekilde ilerlemenizi istiyoruz. Uzman kadromuzun önderliğinde SAT Hazırlık Kursu ile 1500 üstü ve 800 almanızı hedefliyoruz.

Birçok üniversite, SAT Subject Testleri, kabul, ders seçimi ve ders saydırma işlemlerinde kullanır. Bazı üniversiteler, kabul veya yerleştirme için gereken SAT Subject Testleri açıklarken, bazıları da adayların istedikleri sınavı almasını serbest bırakır. Daha önce belirtildiği gibi, SAT, öğrencilerin lisansa kabul veya burs / mali yardım başvuruları, bir üniversite kabul testi gerektiren diğer programlar veya devlet veya bölge tarafından desteklenen testlere katılanlar için kullanılması amaçlanmaktadır.

SAT Kursu ve Yeni SAT Kursu

SAT sınavının değiştirilmesinin en büyük hedeflerinden biri de gelecekteki başarılarınızla alakalı olmasını sağlamaktır. Yeni test, eğitim kalitesindeki bilgi ve becerilere daha fazla odaklanıyor.Yeni SAT ile aşağıdaki beceriler ölçülmektedir:

  • Lisede öğrendikleriniz.
  • Üniversitede başarılı olmak için nelere ihtiyacınız var?

Yüksek puanın anahtarı, gerçek dünyada asla kullanmayacağınız kelimeleri ezberlediğini düşünüyorsanız, NEW SAT ile tekrar düşünün. Değiştirilen SAT ile NEW SAT Kurslarımızı da değiştirdik. Öğrencilerin odaklanması gereken konuları ve soru çeşitlerini güncelleyerek SAT Kursu ve SAT Özel Ders programlarımızı en uyumlu hale getirdik. Öğrencilerin kişiliklerine ve alışkanlıklarına göre uyarladığımız SAT Kurslarımız ile yüksek puana kısa sürede ulaşmanızı sağladık.

SAT Özel Ders 1600 ve SAT 800 için ne yapmalıyım?

Okulda başarıya götüren aynı alışkanlık ve tercihler SAT’a hazırlanmanıza da yardımcı olacaktır. Sınava en iyi şekilde hazırlanmak için:

  1. Tecrübeli merkezlerden kurs alın.
  2. SAT sınavına tek başınıza hazırlanmayın.
  3. Ödevlerinizi mutlaka yapın.
  4. Deneme sınavlarını sınava en yakın zamanlarda çözün.
  5. Sürekli araştırın ve soru sorun.

Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına destek vermek için hazırlanan SAT Kursu ve SAT Özel Ders ile en iyi üniversitelere kabul almanız kolaylaşır. SAT sınavı sanıldığı kadar kolay değildir ve sıkı bir hazırlık süreci gerektirir. Bu sebeple SAT hakkında bilgi almak ve kurslara kayıt olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz sayesinde de en iyi okullara kabul alabilirsiniz.

1 responses on "SAT Kursu SAT Özel Ders Programlarımız Sayesinde 1500 Üstü ve 800"

  1. Siz var oldukça 800 hayal değil. 1600 çok zor ama 1500 üstü çok yakın 🙂

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SAT KURSU ISTANBUL HOŞGELDİNİZ

Deneyimli ve kaliteli SAT öğretmenlerimiz ile hedeflenen başarıya ulaşmak için verimli ve etkili SAT Kursu hizmeti sunmaktayız. Kendi Branşında uzmanlaşmış öğretmen kadromuz, derslerin yanı sıra SAT Sınavı ve SAT Kursu için çok önemli bir nokta olan sınav stratejileri ve etkili zaman kullanımı gibi konularda da öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınavlara katılmada herhangi bir sınırlama yoktur. SAT sınavları sonuçları 2 yıl süreyle geçerlidir.

sat kursu sat courses in istanbul

SAT KURSU ISTANBUL

yeni sat sınavı, new sat, new sat questions, new sat format, sat math, sat matematik, sat physics, sat sınavı, sat kursu, sat başvuru, sat books, sat college board, sat courses in istanbul, sat chemistry subject test, sat dates, sat dersleri, sat deneme, sat exam, sat exam pdf, sat exam dates, sat exam turkey, sat hesaplama, sat hazırlık, sat ingilizce, sat matematik soruları, sat math topics, sat math 2, sat nasıl bir sınav, sat or act, sat practice test. Haftalık uyguladığımız SAT denemeleri ile öğrencilerin başarı durumlarını her daim mercek altında tutarak gerekli önlemleri ve takviyeleri sağlıyoruz. SAT testinin her bir bölümü minimum 200 ve maksimum 800 puan ölçeğindedir. Buna ilave olarak SAT sınavıyla Türkiye üniversitelerine de girebilirsiniz. Her üniversite kendi sitesinde SAT taleplerini bildirmiştir.

SAT KURSU

sat preparation, sat questions, sat questions math, sat registration, sat results, sat reading, sat reasoning, sat reading tips, sat registration dates, sat soruları, sat subject test, sat sınav tarihleri, sat scores, sat suresi, sat test, sat turkey, sat testi, sat university, sat writing, sat writing topics, sat words and definitions, sat writing tips, sat writing practice, sat 2, sat 2 nedir, sat 2 sınavı, sat puan, sat puan hesaplama, sat puanlama. The College Board” tarafından düzenlenen SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa, Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda altı defa olmak üzere uygulanır. Sınavlar genellikle 2 ayda bir uygulanmakta olup sınavlara başvurular ve kayıt, ilgili ülkelerdeki başvuru merkezlerinden veya internet üzerinden yapılır.