SAT Hazırlık Kursu Sayesinde 1500 Puanı Geçin

Öğrencilerin yurt dışı bir çok üniversitede eğitim alması için SAT Test sınavına girmesi gerekmektedir. SAT hazırlık kursları sayesinde öğrenciler bu sınavda başarılı olup hayallerindeki okullara kabul alabilmektedir. Öğrencilerin ders alırken en iyi sat kursu ile hazırlanması başarılarını arttırır. Bu sayede en kısa sürede sınava hazır hale gelen adaylar, diğer görevlere daha fazla zaman ayırabilmektedir. SAT hazırlık kursları deneyimli ve profesyonel eğitmenlerimizce verilmektedir.

Eğer bu sınava Türkiye’den başvurup girecekseniz, sınavda almanız gereken puan yükselmektedir. Amerikan öğrenciler bu sınavdan 1200 puan alarak burs imkanı elde edebilmektedir. Türk öğrenciler ise 1500 puan ve üstüne mutlaka çıkmak zorunda kalıyor. Bu sebeple en iyi sat kursu alarak bu hedefinize ulaşmanızı istiyoruz.

En iyi SAT hazırlık kursları çalışma prensibi nasıldır?

Öğrencilerin yetkinliklerine göre çeşitli eğitim metotları bulunmaktadır. Tüm konularda ve derslerde bu ayrım mevcuttur. Bir öğrencinin anladığı örnek ya da anlatım şekli, diğer öğrencide aynı çağrışımı yapmayabilir. Bu sebeple öğrencinin becerilerine göre sat hazırlık kursu veriyoruz. Bu çalışma metotlarımız sayesinde öğrenciler hazırlık aşamasını sorunsuz şekilde başarmaktadır. Sınava hazırlık anlamında sadece ders olarak değil, yönlendirme ve psikolojik olarak da öğrencilerin yanında yer alıyoruz. Testte karşılaşacakları her türlü engel hakkında verdiğimiz tüyolar ile kısa sürede testi bitirmektedirler.

SAT hazırlık kursu ile öğrenciler SAT subject test ( sat subjects ) dahil, ihtiyaç duyulan tüm konu ve ders desteğini alırlar. SAT özel ders, test hakkında detaycı yaklaşımlar içerir. Raporlama sistemimiz, öğrenci gelişimini kontrol ederken aynı zamanda veli desteğini de işin içine katmaktadır.

SAT hazırlık kursları için ön çalışma gerekli midir?

Bu test, öğrencilerin İngilizce dil bilgisi yeteneklerini ölçmez. Bu sınava girecek öğrencilerin advanced ( en iyi ) düzeyde İngilizce bilgisi olması gerekmektedir. Böylece sınav stratejilerine odaklanmak daha da kolaylaşır. Ayrıca öğrenciler zaman konusunda daha iyi sonuç vermektedir. Ön çalışma olarak, var ise, öğrencilerin dil bilgisi eksiklerini kapatmalarını ve vocabulary ( kelime bilgisi )  çalışma yapmaları faydalı olacaktır. Bu anlattığımız çalışma metotları bizi en iyi sat hazırlık kursları arasında lider konuma getirmektedir.

1 responses on "SAT Hazırlık Kursu Sayesinde 1500 Puanı Geçin"

  1. sat hazırlık kurslarınız olmasa 1540 alamazdım hocam. Muhteşem bir dönemdi.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SAT KURSU ISTANBUL HOŞGELDİNİZ

Deneyimli ve kaliteli SAT öğretmenlerimiz ile hedeflenen başarıya ulaşmak için verimli ve etkili SAT Kursu hizmeti sunmaktayız. Kendi Branşında uzmanlaşmış öğretmen kadromuz, derslerin yanı sıra SAT Sınavı ve SAT Kursu için çok önemli bir nokta olan sınav stratejileri ve etkili zaman kullanımı gibi konularda da öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınavlara katılmada herhangi bir sınırlama yoktur. SAT sınavları sonuçları 2 yıl süreyle geçerlidir.

sat kursu sat courses in istanbul

SAT KURSU ISTANBUL

yeni sat sınavı, new sat, new sat questions, new sat format, sat math, sat matematik, sat physics, sat sınavı, sat kursu, sat başvuru, sat books, sat college board, sat courses in istanbul, sat chemistry subject test, sat dates, sat dersleri, sat deneme, sat exam, sat exam pdf, sat exam dates, sat exam turkey, sat hesaplama, sat hazırlık, sat ingilizce, sat matematik soruları, sat math topics, sat math 2, sat nasıl bir sınav, sat or act, sat practice test. Haftalık uyguladığımız SAT denemeleri ile öğrencilerin başarı durumlarını her daim mercek altında tutarak gerekli önlemleri ve takviyeleri sağlıyoruz. SAT testinin her bir bölümü minimum 200 ve maksimum 800 puan ölçeğindedir. Buna ilave olarak SAT sınavıyla Türkiye üniversitelerine de girebilirsiniz. Her üniversite kendi sitesinde SAT taleplerini bildirmiştir.

SAT KURSU

sat preparation, sat questions, sat questions math, sat registration, sat results, sat reading, sat reasoning, sat reading tips, sat registration dates, sat soruları, sat subject test, sat sınav tarihleri, sat scores, sat suresi, sat test, sat turkey, sat testi, sat university, sat writing, sat writing topics, sat words and definitions, sat writing tips, sat writing practice, sat 2, sat 2 nedir, sat 2 sınavı, sat puan, sat puan hesaplama, sat puanlama. The College Board” tarafından düzenlenen SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa, Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda altı defa olmak üzere uygulanır. Sınavlar genellikle 2 ayda bir uygulanmakta olup sınavlara başvurular ve kayıt, ilgili ülkelerdeki başvuru merkezlerinden veya internet üzerinden yapılır.

top