SAT World History Kursu: SAT Dünya Tarihi Kursu – SAT World History Subject Test

SAT World History Kursu SAT Dunya Tarihi KursuSAT World History Kursu: SAT Dunya Tarihi Kursu, konuya olan ilginizi göstermenizi sağlar ve sizi üniversite kabul sürecinde ayırt edebilir. Test, eski çağlardan günümüze kadar tüm tarihsel temaları (siyasi, diplomatik, entelektüel ve kültürel, sosyal ve ekonomik) kapsar ve bilgi ve başarınızı dünya tarihine sergilemek için mükemmel bir fırsattır. SAT World History Kursu: SAT Dunya Tarihi Kursu, B.C.E. (Common Era’dan önce) ve C.E. (Common Era) olarak 2 parçaya ayrılır. Bu etiketler B.C’ye karşılık gelir. (MS önünde) ve A. D. (anno Domini) gibi dünya tarihindeki bazı ders kitaplarında kullanılmıştır. Dünya Tarihi Konu Testi ile ilgili sorular, ayrı tırnaklar, haritalar, resimler, grafikler veya tablolara dayanan ayrı maddeler halinde veya setlerde sunulabilir.

Doğrudan test yapımcısı tarafından hazır bulunan resmi ABD ve Dünya Tarihi Konu Testi Eğitim Kılavuzu’yla hazır olun! Bu, en yeni test sürümü, arka plan soruları ve cevap formuyla birlikte test etme ipuçlarını ve yaklaşımları içerir. Bu kılavuz, ABD ve Dünya Tarihi’nde dört uzun boylu, daha önce yönetilen Konu Testleri ve test gününde daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olmak için ayrıntılı cevap açıklamaları içerir.

Bu testin lisede yaygın olarak öğretilenleri yansıttığını lütfen unutmayın. Lise sınıflarındaki farklılıklardan ötürü, çoğu öğrenci aşina olmayan konular hakkında sorular bulacaktır. Bu endişelenecek bir şey değil. Test için en yüksek skoru (800) almak için her sorunun doğru olması gerekmez. Birçok öğrenci, kapsanan her konuyu incelememesine rağmen iyi şeyler yapıyor.

SAT World History Kursu: SAT Dunya Tarihi Kursu aşağıda belirtilen konuları kapsamaktadır:

Chronological MaterialApproximate % of Test
Prehistory and civilizations to the year 500 Common Era (C.E.)25%
500 to 1500 C.E.20%
1500 to 1900 C.E.25%
Post-1900 C.E.20%
Cross-chronological10%
Geographical MaterialApproximate % of Test
Global or comparative25%
Europe25%
Africa10%
Southwest Asia10%
South and Southeast Asia10%
East Asia10%
The Americas (excluding the United States)10%

SAT World History Sınavı: SAT Dunya Tarihi Sınavı ile aşağıda belirtilen konular sınanmaktadır:

  • Terminoloji, neden-sonuç ilişkileri, coğrafya ve önemli tarihsel gelişmeleri anlamak için gerekli olan diğer verilere aşinalık.
  • Tarihsel analiz için gerekli kavramların kavranması.
  • Harita bilgisi, grafikler, çizelgeler veya çizgi filmlerde verilerin yorumlanmasında tarihsel bilgiyi kullanma becerisi.

SAT World History Sınavı: SAT Dunya Tarihi Sınavı içim aşağıda belirtilen çalışmaların yapılması faydalı olacaktır:

  • Dünya tarihinin kolej hazırlık düzeyinde bir yıllık bileşik bir kurs.
  • Sınavla ilgili tarihi konuların bağımsız olarak okunması veya incelenmesi.
  • Dünya tarihindeki kitapların gözden geçirilmesi.

Bizim SAT World History Kursu: SAT Dünya Tarihi Kursu Farkımız

Sunduğumuz SAT World History Kursu: SAT Dunya Tarihi Kursu desteğimiz ile öğrencilerin SAT World History Kursu: SAT Dunya Tarihi Kursu bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından SAT World History Kursu: SAT Dunya Tarihi Kursu almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 responses on "SAT World History Kursu: SAT Dünya Tarihi Kursu - SAT World History Subject Test"

  1. SAT kursu veren yerlerin içinde en düzgün olanı ve en dürüst olanı.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SAT KURSU ISTANBUL HOŞGELDİNİZ

Deneyimli ve kaliteli SAT öğretmenlerimiz ile hedeflenen başarıya ulaşmak için verimli ve etkili SAT Kursu hizmeti sunmaktayız. Kendi Branşında uzmanlaşmış öğretmen kadromuz, derslerin yanı sıra SAT Sınavı ve SAT Kursu için çok önemli bir nokta olan sınav stratejileri ve etkili zaman kullanımı gibi konularda da öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınavlara katılmada herhangi bir sınırlama yoktur. SAT sınavları sonuçları 2 yıl süreyle geçerlidir.

sat kursu sat courses in istanbul

SAT KURSU ISTANBUL

yeni sat sınavı, new sat, new sat questions, new sat format, sat math, sat matematik, sat physics, sat sınavı, sat kursu, sat başvuru, sat books, sat college board, sat courses in istanbul, sat chemistry subject test, sat dates, sat dersleri, sat deneme, sat exam, sat exam pdf, sat exam dates, sat exam turkey, sat hesaplama, sat hazırlık, sat ingilizce, sat matematik soruları, sat math topics, sat math 2, sat nasıl bir sınav, sat or act, sat practice test. Haftalık uyguladığımız SAT denemeleri ile öğrencilerin başarı durumlarını her daim mercek altında tutarak gerekli önlemleri ve takviyeleri sağlıyoruz. SAT testinin her bir bölümü minimum 200 ve maksimum 800 puan ölçeğindedir. Buna ilave olarak SAT sınavıyla Türkiye üniversitelerine de girebilirsiniz. Her üniversite kendi sitesinde SAT taleplerini bildirmiştir.

SAT KURSU

sat preparation, sat questions, sat questions math, sat registration, sat results, sat reading, sat reasoning, sat reading tips, sat registration dates, sat soruları, sat subject test, sat sınav tarihleri, sat scores, sat suresi, sat test, sat turkey, sat testi, sat university, sat writing, sat writing topics, sat words and definitions, sat writing tips, sat writing practice, sat 2, sat 2 nedir, sat 2 sınavı, sat puan, sat puan hesaplama, sat puanlama. The College Board” tarafından düzenlenen SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa, Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda altı defa olmak üzere uygulanır. Sınavlar genellikle 2 ayda bir uygulanmakta olup sınavlara başvurular ve kayıt, ilgili ülkelerdeki başvuru merkezlerinden veya internet üzerinden yapılır.