SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu – SAT US History Subject Test

SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu ProgramlarımızABD Tarihi Konu Testi’ni alarak başarılarınızı ve bilginizi kolejlere gösterin. Üniversite başvurunuzu geliştirmek ve kabul sürecinde öne çıkmak için harika bir yoldur. ABD Tarihi Subject Testi ile ilgili sorular ayrı makaleler halinde veya teklifler, haritalar, resimler, grafikler veya tablolara dayanan kümeler şeklinde sunulabilir. Bu testin lisede yaygın olarak öğretilenleri yansıttığını lütfen unutmayın. Lise sınıflarındaki farklılıklardan ötürü, çoğu öğrenci aşina olmayan konular hakkında sorular bulacaktır. Bu endişelenecek bir şey değil. Test için en yüksek skoru (800) almak için her sorunun doğru olması gerekmez. Birçok öğrenci, kapsanan her konuyu tam bilmemesine rağmen iyi şeyler yapıyor. SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu ile SAT sınavından 800 tam puan almanızı hedeflemekteyiz.

SAT US History Sınavı: SAT Amerika Tarihi Sınavı ile aşağıda belirtilen konular sınanmaktadır:

  • Tarihsel kavramlar, neden-sonuç ilişkileri, coğrafya ve önemli tarihsel gelişmeleri anlamak için gerekli olan diğer verilere aşinalık.
  • Tarihsel analiz için gerekli kavramların kavranması.
  • Harita bilgisi, grafikler, çizelgeler veya çizgi filmlerde verilerin yorumlanmasında tarihsel bilgiyi kullanma becerisi

SAT US History Sınavı: SAT Amerika Tarihi Sınavı içim aşağıda belirtilen çalışmaların yapılması faydalı olacaktır:

  • ABD tarihinin kolej hazırlık sınıfında bir yıllık kapsamlı bir kurs.
  • Sınavla ilgili tarihi konuların bağımsız olarak okunması veya incelenmesi.
  • ABD tarih ders kitaplarının incelenmesi, önemli periyotlardaki zayıflık ve trend alanlarına dikkat edin (zaman çizelgeleri bunu yapmak için faydalı araçlar).

SAT US History Sınavı: SAT Amerika Tarihi Sınavı aşağıda belirtilen konuları kapsamaktadır:

MaterialApproximate % of Test
Political history31–35%
Economic history13–17%
Social history20–24%
Intellectual and cultural history13–17%
Foreign policy13–17%
PeriodsApproximate % of Test
Pre-Columbian history to 178920%
1790 to 189840%
1899 to the present40%

Bizim SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu Farkımız

Sunduğumuz SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu desteğimiz ile öğrencilerin SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 responses on "SAT US History Kursu: SAT Amerika Tarihi Kursu - SAT US History Subject Test"

  1. ABD Tarihini sizden dinlemek son derece hoştu.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SAT KURSU ISTANBUL HOŞGELDİNİZ

Deneyimli ve kaliteli SAT öğretmenlerimiz ile hedeflenen başarıya ulaşmak için verimli ve etkili SAT Kursu hizmeti sunmaktayız. Kendi Branşında uzmanlaşmış öğretmen kadromuz, derslerin yanı sıra SAT Sınavı ve SAT Kursu için çok önemli bir nokta olan sınav stratejileri ve etkili zaman kullanımı gibi konularda da öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınavlara katılmada herhangi bir sınırlama yoktur. SAT sınavları sonuçları 2 yıl süreyle geçerlidir.

sat kursu sat courses in istanbul

SAT KURSU ISTANBUL

yeni sat sınavı, new sat, new sat questions, new sat format, sat math, sat matematik, sat physics, sat sınavı, sat kursu, sat başvuru, sat books, sat college board, sat courses in istanbul, sat chemistry subject test, sat dates, sat dersleri, sat deneme, sat exam, sat exam pdf, sat exam dates, sat exam turkey, sat hesaplama, sat hazırlık, sat ingilizce, sat matematik soruları, sat math topics, sat math 2, sat nasıl bir sınav, sat or act, sat practice test. Haftalık uyguladığımız SAT denemeleri ile öğrencilerin başarı durumlarını her daim mercek altında tutarak gerekli önlemleri ve takviyeleri sağlıyoruz. SAT testinin her bir bölümü minimum 200 ve maksimum 800 puan ölçeğindedir. Buna ilave olarak SAT sınavıyla Türkiye üniversitelerine de girebilirsiniz. Her üniversite kendi sitesinde SAT taleplerini bildirmiştir.

SAT KURSU

sat preparation, sat questions, sat questions math, sat registration, sat results, sat reading, sat reasoning, sat reading tips, sat registration dates, sat soruları, sat subject test, sat sınav tarihleri, sat scores, sat suresi, sat test, sat turkey, sat testi, sat university, sat writing, sat writing topics, sat words and definitions, sat writing tips, sat writing practice, sat 2, sat 2 nedir, sat 2 sınavı, sat puan, sat puan hesaplama, sat puanlama. The College Board” tarafından düzenlenen SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa, Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda altı defa olmak üzere uygulanır. Sınavlar genellikle 2 ayda bir uygulanmakta olup sınavlara başvurular ve kayıt, ilgili ülkelerdeki başvuru merkezlerinden veya internet üzerinden yapılır.