sat math kursu sat matematik kursuSAT Math Kursu ( SAT Matematik Kursu ) ile matematik kavramlarını, operasyonlarını ve ilişkilerini kavramış olacaksınız. Örneğin, doğrusal denklemlerin özellikleri, grafikleri ve temsil ettiği bağlamlar arasında bağlantılar kurmanız istenebilir. SAT Matematik Sınavı gerçek dünya problemleri ile size bir durumu analiz etmenizi, sorunu çözmede gerekli olan temel unsurları belirlemenizi, sorunu matematik olarak temsil etmenizi ve bir çözüm üretmenizi istemektedir. SAT Matematik Testi ile ilgili sorulardan çoğunun çoktan seçmeli olmasına rağmen, yüzde 22’si öğrenci tarafından üretilen yanıt sorularıdır. Bir seçenekler listesinden doğru bir cevap seçmek yerine, sorunları çözmeniz ve cevaplarınızı cevap sayfasında verilen ızgaralara girmeniz gerekecektir.

Çoğu matematik sorusu çoktan seçmeli olacaktır, ancak bazıları grid-ins denir – cevabı seçmek yerine size cevap vermenizi isteyen soru tipidir. SAT Matematik Testi iki kısma ayrılmıştır: Matematik Testi – Hesap Makinesi ile, Matematik Testi – Hesap Makinesi olmadan. Testin bazı bölümleri tek bir senaryo hakkında birkaç soru içerir.

[iframevideo] [/iframevideo]

Her yeni matematik konusunu test etmek yerine, yeni SAT her durumda en çok güveneceğiniz matematiği kullanmanızı ister. Matematik Testi ile ilgili sorular, yapacağınız problem çözme ve modellemeyi yansıtacak şekilde tasarlanmıştır:

SAT Math Kursu (SAT Matematik Kursu) problem çözmeye, modellemeye, araçları stratejik olarak kullanmaya ve cebirsel yapıya önem vermek üzere bir dizi matematik uygulamasını kapsar. SAT Math Kursu (SAT Matematik Kursu) geniş bir üniversite ve kariyer yelpazesinde en büyük rolü oynayan üç matematik alanıyla derinlemesine odaklanacaktır:

Bizim SAT Math Kursu (SAT Matematik Kursu) Farkımız

Sunduğumuz SAT Math Kursu (SAT Matematik Kursu) desteğimiz ile öğrencilerin SAT MATEMATİK bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından SAT Math Kursu (SAT Matematik Kursu) almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yanıt

  1. Matematikle sorunu olan öğrencilerin uzun süreli bir plan yapmasını tavsiye ediyorum. Sizin için zaten bu planı burada yapıyorlar. Matematik için hem grup derslere hem de özel derse katıldım. En son 9. sınıfta matematik gördüğüm için bir programa ihtiyacım vardı ve sağolsunlar yaptılar. Bu sayede Matematik skorum 690 geldi ki benim için inanılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir