Uluslararası Öğrenciler için SAT: Bilmeniz Gerekenler

SAT’a nasıl kayıt oluyorsunuz? Uluslararası öğrenciler için SAT kayıt süreci, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan öğrencilere kıyasla biraz farklıdır. Ancak endişelenmeyin, uluslararası bir öğrenciyseniz, SAT kayıt sürecinin herhangi bir bölümünde yardıma ihtiyacınız olduğunda yardım alabilirsiniz. Bu sürece adım adım bir göz atalım:

Uluslararası Öğrenciler için SAT : Kayıt Süreci

Dünyadaki ülkelerde yılda altı kez SAT verilir. SAT alan tüm öğrenciler için geçerli olan bazı şartlar olsa da, uluslararası öğrenciler için ek şartlar da var. Ülke tarafından düzenlenen bu gereksinimleri College Board’un resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Uluslararası öğrencilerin geç kayıt olma seçeneğinin olmadığını unutmayın. Bu, uluslararası öğrenciler için teste kayıt son tarihlerinin takip edilmesini çok önemli hale getirir.

SAT Hazırlık için İpuçları

Uluslararası Öğrenciler için SAT sınavına kaydolduktan sonra, artık test hazırlığına başlama zamanı gelmiş demektir. Yapılacak ilk şey bir alıştırma yapmak olmamalıdır. Sonuçlarınız, en güçlü becerilerinizi ve küçük bir işe ihtiyaç duyacağınız becerileri ortaya çıkarmada yetersiz kalacaktır. Bizim SAT İngilizce ders programımız  ve SAT Matematik ders programımız testin her bölümünde puanlarınızı yükseltmek için size stratejiler verebilir. Bizim en büyük artmız seni öğrenme şeklini anlayan bir öğretmenle eşleştirebilmektir. Ayrıca, en zayıf becerilerinizi güçlendirmeye ve test için güveninizi artırmaya yardımcı olan özelleştirilmiş bir çalışma planı oluşturacağız.

Yetenekli eğitmenlerimiz, SAT kelime dağarcığından cebir becerilerinizi yenilemeye kadar her konuda size rehberlik edebilir. Test Prep ile çalışırken, SAT üzerinde en üst yüzde puan alan eğitmenlerle çalışacaksınız. SAT için hazırlanacaksanız, en iyi öğretmenlere sahip olan kurumlarla çalışmanızın önemi büyüktür. Uluslararası Öğrenciler için SAT ve ABD öğrencileri için hazırladığımız SAT programlarımız sayesinde kısa sürede hedeflenen puana ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Öğrenciler için SAT Test Ücretleri

College Board web sitesinde uluslararası öğrenciler için SAT sayfasında test ücretleri listesini bulabilirsiniz. Bölgelere göre düzenlenmiş ülkelerle ABD dışı ücretler içeren özel bir liste bulunuyor. Essay opsiyonel olduğu için fiyat farkı yarattığını unutmayın. Uluslararası öğrenciler için SAT sınavı hakkında aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. SAT kurslarımıza katılarak hem en iyi sat kursu deneyimi yaşarsınız, hem de sizin ulaşacağınız en iyi skora ulaşabilirsiniz.

3 responses on "Uluslararası Öğrenciler için SAT: Bilmeniz Gerekenler"

  1. Değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.

  2. merhabalar bu pandemi de sat ve sat subject testi almayı düşünüyorum bir tane subject testi alsam -biyoloji- tıp için kabul alma şansımı düşürür mü

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SAT KURSU ISTANBUL HOŞGELDİNİZ

Deneyimli ve kaliteli SAT öğretmenlerimiz ile hedeflenen başarıya ulaşmak için verimli ve etkili SAT Kursu hizmeti sunmaktayız. Kendi Branşında uzmanlaşmış öğretmen kadromuz, derslerin yanı sıra SAT Sınavı ve SAT Kursu için çok önemli bir nokta olan sınav stratejileri ve etkili zaman kullanımı gibi konularda da öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınavlara katılmada herhangi bir sınırlama yoktur. SAT sınavları sonuçları 2 yıl süreyle geçerlidir.

sat kursu sat courses in istanbul

SAT KURSU ISTANBUL

yeni sat sınavı, new sat, new sat questions, new sat format, sat math, sat matematik, sat physics, sat sınavı, sat kursu, sat başvuru, sat books, sat college board, sat courses in istanbul, sat chemistry subject test, sat dates, sat dersleri, sat deneme, sat exam, sat exam pdf, sat exam dates, sat exam turkey, sat hesaplama, sat hazırlık, sat ingilizce, sat matematik soruları, sat math topics, sat math 2, sat nasıl bir sınav, sat or act, sat practice test. Haftalık uyguladığımız SAT denemeleri ile öğrencilerin başarı durumlarını her daim mercek altında tutarak gerekli önlemleri ve takviyeleri sağlıyoruz. SAT testinin her bir bölümü minimum 200 ve maksimum 800 puan ölçeğindedir. Buna ilave olarak SAT sınavıyla Türkiye üniversitelerine de girebilirsiniz. Her üniversite kendi sitesinde SAT taleplerini bildirmiştir.

SAT KURSU

sat preparation, sat questions, sat questions math, sat registration, sat results, sat reading, sat reasoning, sat reading tips, sat registration dates, sat soruları, sat subject test, sat sınav tarihleri, sat scores, sat suresi, sat test, sat turkey, sat testi, sat university, sat writing, sat writing topics, sat words and definitions, sat writing tips, sat writing practice, sat 2, sat 2 nedir, sat 2 sınavı, sat puan, sat puan hesaplama, sat puanlama. The College Board” tarafından düzenlenen SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa, Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda altı defa olmak üzere uygulanır. Sınavlar genellikle 2 ayda bir uygulanmakta olup sınavlara başvurular ve kayıt, ilgili ülkelerdeki başvuru merkezlerinden veya internet üzerinden yapılır.

top