sat english kursu sat ingilizce kursu sat reading kursuSAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu, eğitimin merkezinde yer alan becerilere ve bilgiye odaklanır: lisedeyken öğrendiğiniz şeyler, üniversitede başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız şeyler. Bu, düşünme ve bilgiyi kullanma ile ilgilidir. Aslında öğrenciler bunu yıllardır yapıyorlar. Gerçekleri ve tanımları ne kadar iyi ezberlediğinizle değil, bu nedenle flashcards’ları kullanmanız veya bütün gece ders çalışmanıza gerek kalmaz. Tüm SAT Reading Test soruları çoktan seçmeli ve pasajlara dayanmaktadır. Bazı pasajlar diğer pasajlarla eşleştirilir. Tablolar, grafikler ve çizelgeler gibi bilgilendirici grafikler bazı pasajlara eşlik eder – ancak matematik gerekmemektedir. Konuyla ilgili önceden bilgi asla test edilmemiştir. SAT Reading Testi, Kanıta Dayalı Okuma ve Yazma bölümünün bir parçasıdır.

[iframevideo] [/iframevideo]

SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu aldığınızda pasajları okuyacak ve bilgi grafiklerini yorumlayacaksınız. Ardından, sorularınıza cevap bulmak için okuduğunuz şeyleri kullanacaksınız. Bazı sorular doğrudan belirttiğiniz bir bilgiyi veya bir fikrinizi bulmanızı istemektedir. Ancak yazarın sözlerinin ima ettiğini de anlamanız gerekir. Başka bir deyişle, çizgiler arasında okumalısınız. SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu ile ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

[iframevideo] [/iframevideo]

Üniversite ve kariyer için, her türlü konuda okuma becerisi edinmeniz gerekir. SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu ile başarılı olmak için bu becerilere ihtiyaç duyacaksınız. SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu aşağıda belirtilen konulara odaklanır:

SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu ile ve SAT Reading Sınavı Çalışmalarında bazı sorular sizden şunu istemektedir:

Birçok soru, birçok farklı konuda metinlerde bulacağınız önemli ve yaygın kullanılan kelimeleri ve cümleleri içerir. Sözler, test gününden çok sonra üniversitede ve iş yerinde kullanacağınız kelimelerdir. SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu ile tüm bu çalışmaları yapmaktayız.

Yeni SAT şu yetilere odaklanmaktadır:

Okuma Testi, tarih, sosyal bilgiler ve bilim alanlarındaki pasajları içerir. Bu konularda başarılı olmak için en çok ihtiyaç duyduğunuz okuma becerilerini kazanmanızı gerektiren sorular sorulur.

Örneğin, bir denemeyi okuyabilir, ardından size şunu isteyen sorular görebilirsiniz:

SAT SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu Farkımız

Sunduğumuz SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu desteğimiz ile öğrencilerin SAT Reading Test bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından SAT English Kursu: SAT Ingilizce Kursu almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

4 Responses

  1. Would like to the dates and time and cost for the new courses for SAT please the basic components english maths and reasoning.

  2. Şimdiye kadar aldığım sat dersleri arasında en iyisi diyorum. Kurs yeri olarak da son derece yardımcı ve faydalılar. Ben 6 aylık bir hazırlık sonrası 750 ingilizce ve 800 matematik puanı aldım ve tamamem test prep sayesinde.

      1. Merhaba Esra başlarken İngilizce’den aşağı yukarı 300 – 350 puan alabilirdim. Bilmediğim şeylerin bu kadar fazla olduğundan habersizdim açıkçası. Kitaptan okuyarak kendim yapabilirdim sanıyordum ama yapamazmışım. Aklında soru işareti varsa cevaplamaya çalışırım. Ama buradan kurs almanı tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir